فهرست بستن

گوگل در پی چهار گوشه!

قبل از هر چیز گفته باشم که دشمنی خونی من با گوگل به خاطر بستن گوگل ریدر عزیزم را هرگز پایانی نیست اما، دوست دارم چند خطی در مورد یکی از امکانات گوگل پلاس بنویسم. می دانید، صبر و حوصله گوگل در طراحی ابزارهایش و اینکه ذره ذره شگفت زده ات می کند و همه ی ابزارهایش را به نوعی به هم متصل می کند که هم بتوانید جدا جدا از آنها استفاده کنید و هم ترکیب آنها را، بسیار دوست دارم انقدر که حتی چشمم را روی کینه ی عمیقم به خاطر گوگل ریدر تازه گذشته، ببندم.

داشتم چرخی در گوگل پلاس می زدم و تغییراتش را می دیدم. در این اثنا، مواردی را هم آپدیت کردم و رسیدم به موردی در منوی اصلی با نام محلی، احتمالا ترجمه ی Local است.

گوگل پلاس Google Plus

 

مکان های تفریحی که بیشتر رستوران و کافی شاپ هستند، فهرست شده اند، می توانید در مورد تجربیاتتان از این مکان ها بنویسید. عکس هایتان را در این مکان آپلود کنید و حضورتان را در آنجا اعلام کنید. دروغ چرا؟، مورد آخر را امتحان نکرده ام. اگر هم مکانی را نمی یابید می توانید در تقشه ساز گوگل (Google Map Maker) اضافه کنید. البته نقشه ساز گوگل دنیایی جداگانه است که در یادداشتی دیگر به آن خواهم پرداخت.

اما من بیشتر از همه  بخش ساختن رویدادش را دوست دارم. در این بخش یک رویداد در محلی که روی صفحه ی آن هستید می سازبد، دوستانتان را دعوت میکنید و حتی می توانید مشخص کنید که آیا مهمانان می توانند مهمان داشته باشند یا نه. این رویداد به Google Calendar شما و همه ی دعوت شدگان اضافه می شود.

برگه ی دعوت گوگل پلاس

گوگل نه تنها برای فیس بوک نقشه دارد، برای FourSquare هم نقشه کشیده است. نگید نگفتم!

0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.