هومی نام نام

خواننده های عزیز

یه یادداشت از صاحب صفحه ی Homey Num Num در ف.ی.س. ب.و.ک داریم که با کمال افتخار عینا به خوانندگان عزیز تقدیم میشه:

راه انداختن صفحه فیس بوکم به نام “هومی نام نام” برام از این نظر خیلی ارزش داشت. چون می تونم از این به بعد، ایده ها و نظر های تغذیه و ورزشی ام رو در به صورت منسجم، در جایی مشخص مثل اینجا براتون ارائه کنم. راه اندازی این صفحه،به پیشنهاد همسر مهربونم ، مطرح و انجام شد. اسم اون رو هم هر دو، با نظر همدیگه انتخاب کردیم.


من تلاش می کنم، هر هفته، دستور غذایی یک مدل دسر یا خوراکی خوشمزه و کم کالری که خودم ابداعشون کردم رو بهتون معرفی کنم.این دسر و خوراکی های خوشمزه، وقت و هزینه کمی ازتون ازتون میگیره. بخورین و از زندگی لذت ببرین بدون اینکه نگران اضافه شدن وزن باشین.
من اصولاً اعتقادی به “رژیم سخت غذایی”، نخوردن و حذف مواد غذایی برای رسیدن به وزن ایده آل ندارم. پیشنهاد من در این مورد، “برنامه غذایی خوشمزه” همراه با ورزش روزانه، برای حفط سلامتی و بعد رسیدن به وزن مطلوب یا نگه داشتن وزن مطلوبتونه. سعی می کنم روزانه، از طریق وب سایت های سلامتی و تغذیه و تجربه خودم، پیشنهاد های مفید رو براتون به اشتراک بذارم. خیلی دوست دارم حتماً نظرتون رو با من در میون بذارید.
پس بیاین با هم ، تندرستی، خوراکی های مفید و ورزش رو توی زندگیمون به عنوان مهمترین اصل روزمره ،وارد کنیم و خوراکی ها و دسر های مورد علاقه مون رو با عشق بپزیم .
نسترن

 

2 thoughts on “هومی نام نام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *