کلیک های ارزشمند

یک سوال؟
روزی چند بار کلیک می کنید؟ شاید بهتر است که بپرسم، هر ساعت یا هر دقیقه چند بار کلیک می کنید؟ خیلی لازم نیست که کسب و کارتان بستگی مستقیم به کامپیوتر داشته باشد، برنامه نویس هم که نباشید، بالاخره هر روز ایمیلتان را که چک می کنید!
حتما بارها شنیده اید که می توان کلیک کرد و پولدار شد شاید هم از کلیک های بقیه پولدار شد. شخصا به گنج ِ نابرده رنج، اعتقادی ندارم اما اعتقاد دارم که روزانه، یک کلیک را می توان به کار خیر اختصاص داد. هر کلیک شما در The Hunger Site، معادل ۱٫۱ فنجان غذا برای گرسنگان جهان است که تعدادشان، از تعداد کلیک های روزمره تان و مرگ و میرشان از تعداد کلیک های هر ساعت و دقیقه تان کمتر نیست.
The Hunger Site، یکی از برنامه های سازمان ملل متحد برای مبارزه با گرسنگی است. با کلیک بر روی دکمه ای که روی این سایت برای همین منظور در نظر گرفته شده است، تمام درآمد حاصل از آگهی های آن به نفع مبارزه با گرسنگی صرف می شود.
می توانید درخواست کنید تا روزانه، ایمیلی جهت یادآوری کلیک به شما ارسال شود. ارسال ایمیل پس از مدتی قطع می شود و در بسیار سرویس دهنده ها هم به Spam منتقل می شود. مطمئن ترین راه، این است که آدرس سایت را به عنوان Home Page مرورگرتان وارد کنید. به این ترتیب هر بار که مرورگرتان را باز کیند، به خاطر می آورید که کلیک کنید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که یک کلیک در روز کافیست و بیشتر از آن اثری ندارد.
از طریق این سایت، می توان کارت تبریک مجانی هم فرستاد. کارت اعتباری بین المللی هم اگر داشته باشید، خریدهای جالبی به نفع خیریه می توانید انجام دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *