فهرست بستن

جادوگری به نام Axure

بحث مدلسازی در تمام صنایع از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مطلوبست تا ماکتی از سیستم نهایی، موجود باشد تا بتوان تست های اولیه را جهت یافتن ایرادهای بزرگ و پرهزینه انجام داد. اصولا خرابی مدل، فاجعه آمیز نیست و هزینه چندانی دربر ندارد اما در عوض از هزینه های هنگفت ناشی از خرابی سیستم اصلی جلوگیری می کند. اهمیت مدلسازی تنها در صنایع سنگین نیست بلکه در تهیه نرم افزار نیز اهمیت بسیاری دارد.
فرض کنید که می خواهید نمای کلی از یک نرم افزار را به مشتری نشان دهید و سیستم اصلی را پس از دریافت تغییرات مورد نظر وی که ممکن است بسیار اساسی باشد، پیاده سازی کنید. یا اینکه قارر است تا تغییراتی در سیستمی که وجود دارد، پدید آورید که قبل از انجام، نیاز به تایید مشتری دارد یا هر موقعیتی که انجام پس از کدنویسی لازم داشته باشد، مصیبت بزرگی می سازد.


اگر کار شما، طراحی نرم افزار تحت وب است، Axure، وسیله ای جادویی برای ساخت ماکت نرم افزار در دستان شما خواهد بود. نیاز به کدنویسی ندارید؛ به آسانی با ابزارهایی که در اختیارتان قرار می دهد، ماکت نرم افزار را می سازید، با آن کار کرده، ایرادهایش را پیدا می کنید. متاسفانه نمی توان ماکت را به پایگاه داده، متصل کرد، بایستی به صورت دستی، داده را وارد کنید. ضمنا عملیاتی بر روی محتوای داده ها انجام نمی دهد، اما ابزارهایی دارد که می توانید شکل ظاهری قابل قبولی برای نتیجه عملیات بر روی داده مثلا نتیجه ی جستجو در یک گرید، بسازید.
نسخه Trial نرم افزار از این لینک، راهنمای سریع از این یکی و راهنمای کاملش را در این صفحه ببینید. پیشنهاد می کنم تا به راهنمای سریع اکتفا نکرده، راهنمای کامل را مرحله به مرحله دنبال و مثال های موجود در فیلم های آموزشی را شخصا انجام دهید. جهت به کارگیری تمامی امکانات نرم افزار و رسیدن به فوت کوزه گری اش لازم است.
نسخه ی کامل نرم افزار نیز موجود است. نمی دانم که باید خرید یا می شود دزدیدش، فقط می دانم که بالاخره به روشی در دسترس است!

0

2 Comments

  1. بسم الله خرمی

    باسلام خدمت شما وبلاگنویس محترم . وبلاگ زیبایی دارید له همین دلیل شما بنده وبلاگتونو لینک کردم . شما نیز اگر مایل بودید می توانید وبلاگ بنده را با نام شکوفه های خرم لینککنید .
    باتشکر بسم الله خرّمی

    0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.